Get Adobe Flash player

Mis on Maagiline Matrix?

Maagiline Matrix logoMaagiline Matrix ehk MM on kõrgetel sagedustel toimiv energeetiline tervendamine, mida juhib Puhas Teadvus. MM annab võimaluse taastada kõikides energiamustrites algne korrastatus.

Ta aitab taastada meie tervikliku olemuse, sealjuures ka tervise. MM’i toimet saab mõistetavalt lahti seletada läbi kvantfüüsika, mille järgi on kõik nähtav ja nähtamatu valguse ja informatsiooni kujul ning kõik võimalused ja lahendused alati praeguses momendis olemas.

Kui muutub energeetilise tasandi informatsioon, siis võib kas koheselt või mõningase viiteaja jooksul korrastuda ka füüsiline tasand.

MM põhineb algselt Ameerika Ühendriikidest pärit Matrix Energetics’i õpetustel,mille tõi Eestisse Ainar Leppik aastal 2007  ja mida on nüüdseks                                     täiendatud väga suurel hulgal meie kohalike kogemustega.

Milles saab Maagilist Matrix’it kasutada?

MM’i saab kasutada igas eluvaldkonnas, piirangud puuduvad. MM’is on üks ja ainuke reegel, mis ütleb, et ühtegi reeglit pole olemas. MM seansi tulemusel muutub alati midagi tervendatava jaoks paremaks, seda tuleb vaid märgata. Mõnikord on selleks kohene tuju paranemine, vabanemise tunne või taju, et oled justkui lisa koguse energiat juurde saanud, rääkimata füüsilistest muutustest.

Kas Maagiline Matrix mõjub igal juhul?

MM mõjub alati ja see võib olla koheselt ja füüsiliselt tuntav. Uskumine või mitteuskumine seda ei mõjuta. Positiive olek tuleb loomulikult ainult kasuks, sest siis on inimene rohkem avatum ja mängulisem ning muutused kiired, kerged ja mõnusad. Mõnikord on esmased muutused kerged ja vähemärgatavad, mõnikord aga nii võimsad, et võime seda imeks nimetada.

Miks valida just Maagiline Matrix?

MM on kiire ja väga efektiivne. Kui inimene on valmis oma ellu muutusi tooma, siis toimib ta koheselt ja nii laialdaselt, kui inimene selleks loa annab. MM’iga saab muuta mitte ainult tervislikke olukordi, vaid ka suhteid, töösituatsioone ja palju palju muud. Muutused võivad olla pisikesed või ka väga väga suured ja hetkelised. MM on õpetatav, õpitav ja ülekantav oskuste ja teadmiste kogum. Seda võivad selgeks õppida kõik – nii väikesed lapsed, kui ka eakad inimesed. MM’i selgeks saamine ei eelda erilisi võimeid või kaasasündinud andeid.

MM võimaldab inimesel ise ennast koheselt ja tulemuslikult aidata ilma, et peaks kellegi poole pöörduma või kusagilt abi otsima hakkama.

Milline osa on Maagilise Matrix’i seansi läbiviijal inimese tervendamisel/tervenemisel?

MM seansi tegija viib inimese teatud teadvuseseisundisse, kus avaneb võimalus ligi pääseda kogu Universumi informatsioonile. Meie Universum on kui võrgustik. Kui me teame aadressi, kus meile vajalik info asub, siis on meil sellele ka ligipääs. Seansi läbiviija liigub selles infoväljas, kus asuvad lahendused kõikidele situatsioonidele ja seisunditele. Olles koos seansi tegijaga selles infoväljas, saab tervendatav inimene võimaluse ise valida, millised muutused toimuvad.

MM on kui intelligentne teadvus, mis toimib koos vaatlejaga, kes algatab positiivsete muutuste laine, kuid ei sekku protsessi endasse. Tervendatav inimene otsustab ise, kui palju ja millises ulatuses ta soovib oma valgusmustreid muuta. See otsustamine käib alateadlikul tasandil. Meie sisemine tarkus ja vägi, millest me tihtipeale teadlikud ei ole, on väga võimas ja tark. Kui talle antakse võimalus midagi paremaks ja kasulikumaks teha, siis seda ta ka teeb.

Kas tervenemine võib toimuda ka hetkega ja kui kaua kestab seanss?

Tervenemise kiirus võib erineda, sest see sõltub konkreetsest inimesest ja sellest, kui kiiresti lubab inimene endale mittekasulikel seisunditel muutuda. Hetkeline tervenemine on alati võimalik ja seda on ka väga sageli ette tulnud.

Seansi kestus sõltub samuti seanssi saavast inimesest ja tema valmidusest nö. “minna lasta”. Tavaliselt kestab seanss 1 h (võib ka võtta 1,5-2h).

Selle sisse mahub nii seansi tegemine, kui ka tagasiside.